Náš tým

Mgr. Martina Drtílková MBA

Metodik Jihomoravského kraje pro rozvoj nadaných dětí, člen skupiny Národního ústavu pro vzdělávání

Martina Drtílková Martina Drtílková vystudovala Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity, obor anglický jazyk a matematika. Absolvovala studia strategického řízení firem na B.I.B.S., Nottingham Trent University.

Anglický jazyk si upevnila při několika zahraničních pracovních pobytech. Učila několik let na základní škole, vedla metodické kurzy pro učitele cizích jazyků, připravovala studenty k mezinárodním Cambridge zkouškám. PONNY mateřskou školu založila v roce 2001 a od té doby se zabývá studiem prevence vývojových poruch učení, rozvojem dětí v předškolním věku, vlivu pohybu a stravy na rozvoj mozku.

Účastní se MENSA konferencí a mnoha metodických a odborných školení, která jsou zaměřena na rozvoj předškolních dětí v oblasti fyzické i psychické.

Motto

"Jsme zodpovědní nejen za to, co děláme, ale i za to, co neděláme." (Moliére)

 

Barbora Filingrová

zástupce ředitele

Barbora Filingrová

Vystudovala jsem střední hotelovou školu a nyní studuji Ekonomicko-správní fakultu Masarykovy univerzity. Prostředí s dětmi je pro mě velmi podnětné a inspirující. Mezi mé koníčky patří cestování a rocková hudba.

Markéta Navrátilová

Bunnies

Markéta Navrátilová

Vystudovala jsem střední umělecko-průmslovou školu v Jihlavě. Nyní studuji na střední škole předškolní a mimoškolní pedagogiku. S dětmi pracuji velmi ráda, ukazují mi svět možností, na který dospělí už skoro zapomněli. Mezi mé koníčky patří cestování s přáteli, vaření a procházky se psem.

 

Soňa Bracková

Bunnies

Soňa Bracková

Vystudovala jsem střední školu ekonomickou v Boskovických, následovalo studium klasického zpěvu na brněnské konzervatoři a nyní dokončuji studium předškolní pedagogiky. Deset let jsem učila děti i dospělé na SZUŠ. Mezi moje koníčky patří hra na klavír, kytaru, zpěv, zahrádka a rodina. Sama mám dvě děti v předškolním věku, ráda s nimi tvořím a zkouším nové věci.

Mgr. Alexandra Gottierová

Bunnies

Mgr. Alexandra Gottierová

Vystudovala jsem archeologii na filozofické fakultě Masarykovy univerzity a během studia jsem absolvovala stáž na Uppsala universitet ve Švédsku. Dva roky jsem pracovala s pacienty v arteterapeutické dílně Masarykova onkologického ústavu v Brně. Mám zkušenost s vedením výtvarných aktivit pro děti a taky dlouholeté zkušenosti s hlídáním dětí. Ve volném čase ráda fotím se starou zrcadlovkou na kinofilm, jezdím na kole a čtu detektivky.

 

Mgr. Veronika Merendová

Tigers

Mgr. Veronika Merendová

Vystudovala jsem učitelství českého jazyka a literatury na Masarykově univerzitě. Po ukončení studia jsem pracovala jako učitelka ČJ a asistentka pedagoga na základní škole, individuálně doučovala děti různého věku a jednu dobu pracovala pro neziskovou organizaci, kde jsem měla na starosti administrativu a organizaci akcí. Svou angličtinu a francouzštinu jsem si zlepšila během zahraničních pobytů ve Francii a Irsku, kde jsem pracovala s dětmi jako au-pair. Ráda cestuji, šiji, chodím na lezeckou stěnu, mám ráda hudbu, čtení a zahradničení.

Mgr. Michala Fuková

Kangaroos

Michala Fuková

Vystudovala jsem ruský jazyk a literaturu na filozofické fakultě Masarykovy univerzity. Byla jsem na stážích na univerzitách v Petrohradě a Kyjevě. Během studia jsem doučovala český a anglický jazyk. Úspěšně jsem absolvovala kurz Dobrá chůva. Pokračuji ve vzdělávání na pedagogické fakultě, obor předškolní pedagogika. Hraji na housle a na kytaru. Mezi mé koníčky patří focení, ráda běhám, jezdím na kole a na bruslích.

 

Mgr. Karla Večeřová

Nutriční poradce

Karla Večeřová

Vystudovala jsem lékařskou fakultu MU Brno, obor výživa člověka. Mám 10 let praxi jako instruktorka pohybových her s kojenci a batolaty a 15 roků praxi v oboru výživa člověka. Externě spolupracuji s fakultní nemocnicí Bohunice na programu IBD zánětů a od roku 2012 se zaměřením na příkrmový systém kojenců a batolat. Spolupracuji s CRSP Brno jako hlavní metodik pohybových her s kojenci a batolaty. Od roku 2014 působí v Cloud9Institutu v sekci Nutrition and Mind and Identity NUMID a jako konzultant pro obchodní partnery. V PONNY školce mě můžete oslovit s dotazem na zdravé stravování pro sebe i Vaše dítě.

Mgr. Xenie Psotová

odborný poradce (logopedie), 1x týdně v PONNY

Xenie dohlíží na správnou výslovnost dětí, pravidelně s nimi trénuje a doporučuje cvičení a básničky k domácímu procvičování. Pokud mají rodiče zájem, mohou si domluvit schůzku a projednat vše potřebné nebo nejasné (v oblasti vývoje řeči).

Motto

"Výřečnost je ozdobou ducha."